Novinky

Systém byl doplněn o další vlastnosti:
- lze nastavit barvu a šířku rámečku kolem obrázků
- místo obrázku lze použít externí zdroj (např. počítadla) a u typu baner lze navíc použít jako externí systém jiný učet vedený na Ban.cz.

Správci reklamních prostorů mohou umožnit částečný a časově omezený přístup zadavatelům reklamy

O systému

Systém správy internetové reklamy. Pozor nejedná se o reklamu výměnnou! Systém Vám umožňuje spravovat si reklamu na svých reklamních prostorech. Správa je do značné míry zautomatizována. Můžete nastavit období, po které se má příslušná reklama zobrazovat, případně její zobrazovaní omezit příslušným počtem zobrazení. Použít můžete klasické banery o rozměrech 468x60, 125x125, 88x31, ale i další (392x72, 234x60, 120x240, 120x90, 120x60). Škálu rozměrů budeme dále rozšiřovat. U reklamních banerů můžete nastavovat celou řadu parametrů (např. barva a šířka rámečku).

Systém nabízí tři typy (formy) reklamy: klasická reklama tvořená jedním obrázkem nebo reklamní prostor vyplněný několika obrázky (ikonky) a řádková textová reklama. Reklamu pro tzv. baner lze převzít i z jiného reklamního serveru (testováno na Mr.Linx a Billboard a i Ban.cz), případně použít externí obrázek (vhodné pro různá počitadla). Správce reklamního prostoru může na časově omezenou dobu částečně zpřístupnit informace jednotlivým zadavatelům reklam.

V případě nějakých nejasností či problémů pište na info@ban.cz


Copyright Internet Pb s.r.o. (c) 2000. 2001